מנופי הרמה וסולמות

חברת מטריאל ציודים מתמחה בייבוא, שיווק, השכרה ותחזוקה

של מנופי הרמה וסולמות מכל הסוגים, בהתאמה פרטנית ללקוח.

מנופים
מנופים לוקחים חלק בלתי נפרד במגוון רחב של תחומים, כאשר תרומתם בולטת במיוחד בענפים הבאים: בנייה, הובלה ושיפוצים. המנופים מאפשרים לבצע כל משימה בצורה יעילה, מהירה ובטיחותית יותר, כל זאת בתנאי שהם מופעלים על ידי אנשי מקצוע מביני עניין, שיודעים להפעיל את הכלי בצורה נכונה. בכדי להבטיח עבודה טובה ונכונה עם המנוף, יש לוודא שהמפעיל עומד בתנאים הבאים: הוא בעל רישיון נהיגה מתאים (במידה שמדובר במנוף המותקן על משאית), הוא עבר הדרכה מיוחדת של קצין בטיחות, יש לו יכולת טובה ובדוקה להתמודד עם אתגרים שונים שמציבות עבודות שמבוצעות בשטח הפתוח ואחריות אישית.


אפשר להעביר הכול!
מנופים מאפשרים הלכה למעשה להעביר כל דבר, החל מהספה שבסלון ועד לקרוואן או מבנה נייד אחר. תהליכי הובלה מורכבים, דוגמת העתקת מפעלים, מחייבים מעורבות של מנוף, וזאת בשל היכולת שלהם להניף ולהעביר כל מתקן, כבד ומסורבל כמה שלא יהיה, ללא בעיה וללא עיכובים. ביצוע נכון ומקצועי של ההובלה, מאפשר לשמור הן על הרכוש והן על בריאותם של כל האנשים שנמצאים בסביבה.


סולמות לשינוע רהיטים
החברה משווקת סולמות לשינוע רהיטים במספר דגמים, ובכך מאפשרת ללקוח לבחור את המוצר המתאים לו בצורה הטובה ביותר. דגמי הסולמות כוללים: PE 3800, PE 700, PE 800 , PE 2507, PE 640, PE 450, PE 285. כל המוצרים הינם איכותיים ויציבים במיוחד, הם אינם מקבלים קשת בעת פריסתם לגובה במצב פתוח, הם בטיחותיים ובין השלבים יש חפיפה אופטימלית.

ספרו למקצוענים של מטריאל ציודים מה דרוש לכם,

ונתאים עבורכם את הפתרון המושלם.

חייגו: 072-3717364