דיזל1
דיזל1

press to zoom
דיזל2
דיזל2

press to zoom
דיזל3
דיזל3

press to zoom
דיזל1
דיזל1

press to zoom
1/3

מלגזות דיזל

מלגזות דיזל החל מ-1.5 טון ועד 8 טון. למלגזות תקנים אירופיים והם מצטיינות באיכות גבוהה.
מלגזות דיזל משקל נגדי של UN – מותאמות לכל צרכי השינוע של מחסן, מוסך מפעל או מרלו"ג. 
למלגזות הדיזל מנועים העומדים בתקני EURO 4. המלגזות עמידות. למנועים צריכת דלק נמוכה, ללא רעש ורעידות.
יעילות גבוהה עקב ביצועי סרנים גבוהים, מערכת בלמים מצוינת, ציר הגה רגיש ומספק משוב מהיר ומדויק לנהג.
תא הנהג מעוצב באופן מעולה: מסודר במטרה לאפשר נוחות הפעלה – צורת עמוד ההגה, זווית ראיה נוחה ללוח המחוונים, זווית ראיה מתוכננת היטב לתורן במצב תחתון או עליון
ובטיחות גבוהה.
למלגזה מרכז כובד נמוך, המאפשר יציבות, יכולת תמרון, בטיחות. מרכז הכובד הנמוך מושג ע"י תכנון משוכלל של המנוע, תיבת ההילוכים, המשקל הנגדי והשלדה.

UN.jpg

מלגזה דיזל מאוזנת של UN מספקת לך אפשרויות מרובות בהתאם לצרכים האמיתיים שלך. יש לנו מנועים אמינים שונים לבחירה. כל המנועים הללו נבדקו כי ניתן לסמוך עליהם בכל מיני מצבים עבודה קשים ולקבל הכרה ממיליוני לקוחות ברחבי העולם.

מנועים אלו תוכננו במיוחד לשימוש במלגזה, עם צריכת דלק נמוכה, פחות רעש ורעידות, כל התכונות הללו משפרות את כל ביצועי המלגזה.

יעילות גבוהה מועברת גם באמצעות ביצועי הסרנים, מערכת הבלמים המצוינת מוודאת שהמלגזה פועלת בבטיחות, ציר ההגה מספק משוב מהיר ומדויק לנהג בעת ההיגוי.

תא המפעיל מעוצב באופן סביר בהתחשב במרחב שלו, בפריסת עמוד ההגה ובמציג המכשירים, אחסון הקבצים ומושב המתלים. התורן בעל התצוגה הרחבה מספק למפעיל נראות רחבה המשפרת את היעילות ומבטיחה את הבטיחות.

בגלל הפריסה הסבירה של מנוע, תיבת הילוכים, ציר, איזון נגד ושלדה, כל המשאית נמצאת בכוח משיכה נמוך, תכונה זו מבטיחה את יציבותה ובטיחות הנהיגה של המלגזה.